31071.
303. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
6db-os vegyes plakett és kitüntetés tétel, benne négy darab Hollóházi porcelán plakett, közte 1974. "Hirös Kupa - Uszonyos és búvárúszó verseny", illetve 1983. "Honvédelmi Érdemérem" 10 év szolgálat után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon. Mind - többnyire sérült - tokban. T:2,2-