Franciaország 1903. "Épée - Premier Prix" vívás díjérem füllel, "AFR" gyártói jelzéssel. Szign.: Paul Fisch (30mm) T:2 patina France 1903. "Épée - Premier Prix" fencing award medal with ear and with "AFR" makers mark. Sign.: Paul Fisch (30mm) C:XF patina
Német Harmadik Birodalom / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich (1. Építők dalfesztivál a Birodalomba való hazatérés után)" Br lemezjelvény, hátoldalon "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" gyártói jelzéssel (30x46mm) T:1- / German Third Reich / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich" Br sheet metal bad...
Német Harmadik Birodalom 1938. "Szolgálati Érdemérem 1. osztálya 40 éves szolgálat után" aranyozott tombak kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 German Third Reich 1938. "Faithful Service Medal, 1st Class, after 40 Years" gold plated tombac decoration with original ribbon C:XF
Német Harmadik Birodalom 1938. "Szolgálati Érdemérem 2. osztálya 25 éves szolgálat után" kitüntetés eredeti tokja T:2 German Third Reich 1938. "Faithful Service Medal, 2nd Class, after 25 Years" original case of the award C:XF
Német Harmadik Birodalom 1938. "Szolgálati Érdemérem 2. osztálya 25 éves szolgálat után" ezütözött fém kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 German Third Reich 1938. "Faithful Service Medal, 2nd Class, after 25 Years" silver plated metal decoration with original ribbon C:XF
NDK ~1960. "Szocialista Munka Kollektíva" zománcozott fém kitüntetés tokban T:2 GDR ~1960. "Kollektiv der sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work)" enamelled metal decoration in case C:XF
Olaszország 1937. "Fiatal ember - IV. Nemzetközi Gyermekgyógyászati Kongresszus - Roma 1937. szeptember 15." zománcozott aranyozott jelvény, hátoldalon "S. JOHNSON - MILANO" gyártói jelzéssel (22x34mm) T:1- Italy 1937. "IN PVERO HOMO - IV. CONGRESSO INTERNAZIONALE DI PEDIATRIA ROMA - SETTEMBRE 1937 A XV" gold plated enamelled badge, with "S. JOHNSON - MILANO" makers mark (22x34mm) C:AU
Szovjetunió DN Lenin minikönyv, Ag? jelzéssel, eredeti dísztokban, nem lapozható (9,64g/18x22mm) T:2 Soviet Union ND Lenin minibook with Ag? mark, in original case, not a real book, just a decoration (9,64g/18x22m) C:XF