Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 196
1630968
30576
303
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Tóth Sándor (1933-) 1990. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo DE16
1 000 HUF
1619169
30577
303
Numismatics
Tóth Sándor (1933-) 1995. "Nagykállói Magy. Kir. Országos Tébolyda 1895-1995" aranyozott Br piefort emlékérem (65mm/) T:PP felületi karc
6 000 HUF
1630658
30578
303
Numismatics
Vígh Tamás (1926-) 1990. "MÉE / Száz éve született Ferenczy Béni" jelzett Ag emlékérem (35,8g/0.83542,5mm) T:2(PP) patina
4 000 HUF
1565296
30579
303
Numismatics
Osztrák-Magyar Monarchia 1879. "Franz Josef I - Elisabeth / Zur Erinnerung an die Silberne Hochzeit Ihrer Majestaten 24. april 1879. (I. Ferencz József - Erzsébet Ő Felségeik / Ferencz József cs és ap királynak és Erzsébet cs és királynénak nászünnepük XXV évfordulóján 1854-1879 Április 24.)" aranyozott Br emlékérem. Szign.: J. CHRISTLBAUER (32mm) T:2-,3 patina Austro-Hungarian Monarchy 1879. "Fr...
5 000 HUF
1630093
30580
303
Numismatics
1931. "A Budapesti Nőifodrász Ipartestület III. díja" Br díjérem (40mm) T:2,2- ph., patina
1 000 HUF
1627293
30581
303
Numismatics
1934. "Szent István Ünnep a Dunán - Budapest" fém plakett, három lyuk rögzítéshez (60mm) T:2
2 000 HUF
1627287
30582
303
Numismatics
1935. "Szent István Ünnep a Dunán - Budapest" fém plakett "R." jelzéssel, a peremén "LUDVIG" beütés, három lyuk rögzítéshez (48x69mm) T:2
2 000 HUF
1634006
30583
303
Numismatics
1950. "MDP Ruggyantaárugyári Pártszervezetének Pártértekezlete - 1950. május 21" aranyozott fém plakett falapra csavarozva (plakett: 116x148mm falap: 129x167mm) T:2-
1 000 HUF
1630166
30584
303
Numismatics
1953. "A magyar szénbányászat 200 éves jubileumára 1753-1953" Br plakett tokban (100x65mm) T:2
1 800 HUF
1632200
30585
303
Numismatics
1955. "1945-1955" Br plakett, a sarkain függesztéshez használható lyukakkal + 1970. "Felszabadulásunk 25. évfordulójára" Br plakett fa talpon + 1970. "Felszabadulásunk 25. évfordulójára" Br plakett fa talpon + 1977. "Aurora 1917-1977 / Fegyveres Erők Klubja - Debrecen" Br plakett eredeti dobozban T:2 kis patina
1 400 HUF
1616779
30586
303
Numismatics
1 000 HUF
1631514
30587
303
Numismatics
~1965. "XX" Br plakett, eredeti tokban + 1973. "Újító Mozgalom 1948-1973" Br plakett eredeti tokban + 1978. "Törzsgárda 1948-1978 / Harminc éves a Gyapjú és Textil Nyersforgalmi Vállalat" Br plakett eredeti tokban T:2
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035