Amerikai Egyesült Államok 1978. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1978 Béke érem" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,27g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1978. "Official United Nations Commemorative Medal - 1978 Peace Medal" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,27g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1979. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1979 Béke érem" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,01g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1979. "Official United Nations Commemorative Medal - 1979 Peace Medal" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,01g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1981 Béke érem" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,86g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - 1981 Peace Medal" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,86g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - A Nemzetközi Önkéntes Program 10. évfordulója" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (20,61g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - Tenth Anniversary of the United Nations Volunteers Programme" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder w...
Ausztria 1792. "II. Ferenc koronázási zseton" Ag zseton (2,18g/20mm) T:2 ph.,patina Austria 1792. "Coronation jeton of Francis II" Ag jeton (2,18g/20mm) C:XF edge error, patina
Ausztria 1873. "Ferenc József / Rotunda - Világkiállítás Bécs 1873" Zn emlékérem (34mm). Szign.: A.S (Anton Scharff) T:1- (PP) Austria 1873. "FRANZ JOSEF I KAISER V. OESTERREICH KOENIG V UNG. KOENIG V. BOHEM. ETC. / DIE ROTUNDE WELTAUSSTELLUNG WIEN 1873" Zn commemorative medallion (34mm). Sign.: A.S (Anton Scharff) C:AU (PP)
Bulgária 1981. "Bulgária 1300 éves 681-1981" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (30mm) T:PP Bulgaria 1981. "1300th Anniversary of Bulgaria 681-1981" gold plated metal commemorative medallion in original case (30mm) C:PP
Nagy-Britannia 1851. "Albert herceg / Nemzetközi Ipari Kiállítás London" Zn emlékérem (65mm) T:2 ph., kis patina Great Britain 1851. "Prince Albert, Consort of Queen Victoria / The International Industrial Exhibition, London 1851" Zn commemorative medallion C:XF edge error, small patina
Német Birodalom 1888. "III. Frigyes" ezüstözött fém emlékérem (28mm) T:2- fülnyom German Empire 1888. "Friedrich III" silver plated metal commemorative medallion (28mm) C:VF ear mark