40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Styka, Jan (1858-1925) után: Bem a nagyszebeni ütközetben, háttérben Petőfi és magyar honvéd vezérek. Litográfia, papír, üvegezett keretben. Könyves Kálmán Kiadó / General Bem in the battle of Hermanstadt 90x70 cm