10038. 303. Closed Online auction Paintings and graphics
30 000 HUF
0 HUF
Czencz János (1885-1960): Piros fejkendős lány. Olaj, vászon, festék hibákkal, jelzett, keretben, 60×40 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván