10039. 303. Closed Online auction Paintings and graphics
80 000 HUF
0 HUF
Czóbel Béla (1883-1976): Lány masnival. Vöröskréta, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 46×36 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor