11072.
303. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
1 800 HUF
1966 A sebesült vöröskatona átadja a vörös zászlót, szobor, fa, jelzett, az 5314. sz. Thury György úttörőcsapat (Várpalota, Tésidomb) bélyegzőjével, m: 28 cm