Books: Architecture, Art

Number of items: 96

Etienne Fernon: Miniaturen. Meisterwerke der erotischen kunst Frankreichs. Zweites Stück. Leipzig, 1910, Privatdruck des Verlegers, 21 p.+40 t. Erotikus művészeti alkotásokat tartalmazó díszes album. Kiadói díszes, dúsan aranyozott, kissé kopottas félpergamen kötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Megjelent 400 számozott példányban csak előfizetők számára, melyből ez a 180. kézzel számozott példány. Ritka! Jó állapotban. / Album of erotic miniatures. Numbered. Only 400 copies.
15351.

50 000 HUF
135,14
147,06
15352.

8 000 HUF
15353.

6 000 HUF
Magyar rajzolóművészek. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Egészvászon kötés, jó állapotban.
15354.

4 000 HUF
Pritz István: Magyar órák. Művészettörténeti tanulmány. A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti és Keresztényrégészeti Intézetének Dolgozatai 80. Bp., 1943, Grega Nándor-ny., 62 p.+XII t. Javított gerincű papírkötés.
15355.

3 600 HUF
9,73
10,59
15356.

4 000 HUF
Kondor Béla. Kogart kiállítások. Bp. ,2006, Kogart. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15357.

4 000 HUF
15358.

2 000 HUF
Magdalena Droste: Bauhaus. 1919-1933. Bp., 2003, Taschen / Vince. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15359.

8 000 HUF
15360.

4 000 HUF
15361.

4 000 HUF
15362.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF