2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kopottas gerinccel és borítóval, térkép-melléklettel.