Magyarföld és népei eredeti képekben. Föld- és népismei, statistikai és történeti folyóirat. Fényes Elek és Luczenbacher János felügyelete mellett szerkeszti és kiadja: Vahot Imre. Reprint kiadás! Bp., 1984, ÁKV. Kiadói modern műbőrkötésben.
Pest-Pilis-Solt vármegye címereslevele 1836. Szerkesztette, az ismertetőt és a címerleírást írta: Dr. Csáky Imre. Bp., 2008, HÍD Marketing és Térképészeti KFt. - Pest Megyei Levéltár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Facsimle kiadás.
Stephen Bertman: Élet az ókori Mezopotámiában. Fordította Kmilcsik Ágnes. Bp., 2003, Gold Book. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Böhm Vilmos két könyve:
Két forradalom tüzében. Bp.,[1946], Népszava. Második kiadás.Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Másodszor emigrációban. Íródott a politikus halála előtt, 1948-1948-ben, Stockholmban. h.n., 1990, Progreszió. Kiadói papírkötés.
Werner Richter: Rudolf trónörökös élete és tragikus halála. Fordította Halász Ernő. Bp., é.n., Béta. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel és kötéssel, belül a kötéstáblák mentén ragasztásnyomokkal.
Balla Antal: Hatvan esztendő. A Magyar Hírlapírók Országos Nyugdíjintézetének Története 1881-1941. Országos Magyar Sajtókamara Könyvtára. Bp., 1941, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói papírkötésben, kissé kopottas borítóval, egy kisebb hiánnyal a gerincénél, de egyébként jó állapotban.
Lotharingiai Károly hadinaplója Buda visszafoglalásáról. 1686. Szerk.: Kun József. A szöveget sajtó alá rendezte, fordította, a szójegyzéket és a mutatókat készítette: Mollay Károly. Bp., 1986, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kopottas gerinccel és borítóval, térkép-melléklettel.