Dümmerth Dezső: Az Árpádok és a magyar szent-kultusz kialakulása. Bp., é.n., Unió Lap- és Könyvkiadó Kereskedelmi Kft. Junior szerkesztősége. Kiadói kartonált papírkötés.
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Rónai András: Térképezett történelem. Bp., 1993, Püski. Kiadói papírkötés.
Tóth Ágoston honvéd ezredes. A katona és térképész (1812-1889.) Szerk.: Bak Antal. Bp., 1987, MN Térképész Szolgálatfőnökség. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Anthony Burton: Az Orient Express története 1883-1950-ig. Fordította Erdős Zsolt. Bp., 2005, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső kötéstáblán sérüléssel.
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai I. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai. Egészoldalas illusztrációkkal, fejezet eleji díszekkel illusztrálva, Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, sérült, hiányos gerinccel, az elülső kötéstábla belsejéről a lap hiányzik, a címoldal hiányos, kijáró lapokkal, hiányzó illusztrációval.
Hittrich Ödön: Görög régiségek. Bp., 1912, Kókai. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.; Hittrich Ödön: Római régiségek. Bp., 1941, Kókai. Papírkötésben, jó állapotban.
Püspöki Nagy Péter: Zselis város címere. Bratislava, 1976, Zselizi Városi Nemzeti Bizottság. A szerző dedikációjával. Mellékletekkel. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.