8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
A zsidók egyetemes története V. kötet.: Izrael népének története. Az általános üldözés századai. A kabal föltünésétől a spanyolországi számüzetéséig (1230-1492) Függelékül: A amagyar zsidók története. A vegyes házból származó királyok alatt. (1301-1526) Graetz nagy műve alapjén és különös tekintettel a magyar zsidók történetére. Szerk.: Szabolcsi Miksa. A magyar zsidók történetére vonatkozó részeket összeállította Dr. Kohn Sámuel. Bp., 1908, Phönix Irodalmi Rt., XVIII+622 p. Kiadói szecesziós festett aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.