1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Mózes öt könyve és a háftárák III. Leviticus. Héber szöveg, magyar fordÃtás és konmentár. Szerk.: Dr. Hertz J. H. Bp., 1941, Izraelita Magyar Irodalmi Társulat. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, javÃtott gerinccel.