Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 29

15479.

2 000 HUF
Dr. Czeizel Endre: Tudósok, gének, tanulságok. A magyar természettudós géniuszok családfaelemzése. Bp.,2006, Galenus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15480.

2 800 HUF
7,57
8,24
15481.

3 000 HUF
15482.

3 200 HUF
8,65
9,41
15483.

8 000 HUF
15484.

4 600 HUF
12,43
13,53
15485.

5 000 HUF
15486.

4 000 HUF
15487.

3 800 HUF
10,27
11,18
15488.

1 600 HUF
15489.

1 600 HUF
Fehér Ipoly: Kísérleti természettan. Az ujabb elméletek alapján szerkesztett kézikönyv. Középiskolák felsőbb osztályai számára. I. kötet. Bp., 1878, Franklin. Harmadik kiadás. Korabeli félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel, firkált oldalakkal.
15490.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF