Baráth Tibor: Tájékoztató az újabb magyar őstörténeti kutatásokról. Veszprém, 1989, Turul. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval, hiányos hátsó előzéklappal.
Németh Andor: Mária Terézia. Bp., 1939, Grill Károly. 296 p. II. kiadás. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.
Ipolyi Arnold kisebb munkái III. kötet. Magyar történelmi, s egyhátörténeti tanulmányok. A szerző megbízásából közrebocsájtja volt könyvtárnoka Bunyitay Vincze. Budapest, 1887, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötés. Jó állapotban.
Lévai Jenő: Kossuth Lajos néplapjai 1877-1937. A magyar újságírás hőskora. A Kis Ujság 50 éves jubileumára. Bp., 1938, Stádium-ny. Kiadói egészvászon-kötés, javított, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, néhol kissé foltos lapszélekkel.