1 200 HUF
Alexandra Rachmanova: Szerelem, cseka, halál...Egy orosz diáklány naplója. Fordította Benedek Marcell. Halhatatlan könyvek. Bp., é.n., Dante. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, javított gerinccel, de egyébként jó állapotban.