2 000 HUF
Frank L. Baum: Oz. A csodák csodája. Róna Emy rajzaival. Fordította Beöthy Lydia. Bp., é.n., Uj Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, laza,sérült fűzéssel, kijáró lapokkal (69-76., 129-44.), a 69/70. oldalnál a lap kissé szakadt