1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, 1900, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kissé kopott, egy-két lapon foltok.