800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Mátyás király tréfái. Öszegyűjtötte: Szép Ernő. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.