800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Pavol Dobsinsky: A naposholdas paripa. Szlovák népmesék. LudovÃt Fulla rajzaival. FordÃtotta Farkas JenÅ‘, Boné András. Pozsony, 1964, Slovenské Vydavatelstvo Krásnej Literatúry. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borÃtóval, foltos lapokkal.