4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Rudyard Kipling: Történetek az Å‘serdÅ‘bÅ‘l. (Jungle Book.) FordÃtotta: Békési Gyula. Dr. Pallagi Gyula bevezetésével. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Athenaeum, 182 p. Kiadói javÃtott gerincű aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval.