4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Új lexikon I-VI. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben. Teljes! Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas gerinccel, de alapvetően jó állapotban.