Katschtaler János: Katholikus ágazatos hittan. I-VI. kötet (teljes) Ford. Kiss János I. kötet: Istenről önmagában. - A teremtő Istenről. II. kötet: Az áteredő bűnről. - A megtestesülésről és a megváltásról. III. kötet: A Szentmalasztról.IV. kötet: A Szentségekről általában. - A keresztségről, a bérmálásról, az Oltáriszentségről és a Szentmiséről. V. kötet: A bűnbánat szentségéről, az utolsó kenetr...
Keresztény remekírók. Szerkeszti Kühár Flóris. I-XVI. kötet. (hiány: 4., 13.;15.) Budapest, 1944. Szent István Társulat. Fűzött kiadói papírkötésben. Megkímélt állapotú, egységes sorozat.
Schütz Antal: Dogmatika. A katolikus hitigazságok rendszere. I-II. kötet (teljes) Második bővített kiadás. Budapest, 1937. Szent István-Társulat XX, 651 p.; VI, 735 p. Díszesen aranyozott gerincű, álbordás félvászon kötésben. A gerincen kisebb kopásokkal
Schütz Antal (szerk.): Szentek élete az év minden napjára. I-IV. köt. (4 db). Teljes! Bp. 1932-33. Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, három kötet gerince sérült
Anton Ferdinand von Geissau: Chronologische Lebensbeschreibung der Päbste: vom H. Petrus an bis Pius VI. Wien, 1782, Sebastian Hartl. Német nyelven. Félbőr kötésben, kissé kopottas kötés, a végéből hiányzó lapok / In German. Half-leather binding, some missing pages