Bodnár Gábor: A magyarországi cserkészet története. Garfield, 1980, Magyar Cserkész Szövetség. Kiadói papírkötés, kissé maszatos borítóval. Amerikai kiadás.
1935 Cserkészkönyv. A cserkészéletre készülő magyar fiúk számára. Szerk.: Temesy Győző. Bp., 1935, Magyar Cserkésszövetség. Kilencedik kiadás. Papírkötésben, rossz állapotban.
Jertek játszani! Játékgyűjtemény az ifjúság számára. Összeállítota Bellér M. cserkészcsapattiszt. Márton Lajos festőművész rajzaival. Bp., 1942, Magyar Cserkész Szövetség. Kiadói papírkötés.
Nógrády László: Háború a Balatonon. Cserkészregény. Bp., 1921, Táltos. 215 p. Illusztrált kiadói félvászonkötésben. A gerinc kissé sérült, a hátsó előzéklap hiányzik.
1935-1937 Magyar Cserkész. XVI. évf. 1.,3-4.,9-10.; XVII. évf. 3., 6.,18.; XVIII. évf. 1., 13., 16.; XXI.évf. 17. számok. Összesen 12 szám. Szerk.: Dr. Sztrilich Pál. Kartonált papírkötésben, egybekötve, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, szétvált kötéssel, az elülső kötéstábla belsején firka, a XVIII. évf. 13. szám hátsó borítója viseltes, XXI. évf. 17. szám megviselt állapotban.