Books: Architecture, Art Number of items: 109
1650733
15423
306
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Keserü Katalin: Orlai Petrics Soma (1822-1880) Bp., 1984, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1650739
15424
306
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Timon Kálmán, Ann Vidolovits-Moore: Vidolovits László. Építész monográfiák. Bp.,1994, Szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, magyar német nyelven.
1 000 HUF
1651387
15425
306
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pukánszkyné Kádár Jolán: A budai népszínház története. Bp., 1978, Magyar Színházi Intézet. Készült 500 példányban. Papírkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
1650707
15426
306
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Az Egri Érseki Líceum Múzeumának tárgymutatója. Eger, 1931, Egri Keresztény Sajtószövetkezet - Egri Érseki Líceum. Sérült, foltos papírkötésben.
1 200 HUF
1653729
15427
306
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Victor Cherbuliez: Művészet és természet. Fordította: Geőcze Sarolta. Élet és Tudomány. Bp., 1924, Athenaeum. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal, kissé szakadozott szélű borítóval.
1650773
15428
306
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
1650945
15429
306
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Erkki Fredrikson: Suomen Paviljonki Pariisin maailmannäyttelyssä 1900. Le Pavillon Finlands á l'Exposition universelle de 1900. Jyväskylä, 2001, Keski-Suomen Museo. Kiadói papírkötés, finn és francia nyelven./Paperbinding, in Finnish and French languages
1 200 HUF
1650958
15430
306
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Peter Behrens. Monographien Deutscher Reklame-Künstler Band 5. Hagen-Dortmund, 1913 Fr. Wilh. Ruhfus. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, kopottas borítóval, feket-fehér és színes illusztrációkkal, német nyelven. 1652832
15431
306
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Joanna Guze: A művészet nyomában. Fordította: Fejér Irén. Bp., 1978, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1656177
15432
306
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
1656208
15433
306
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 400 HUF
1656180
15434
306
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A művészet története Magyarországon. A honfoglalástól napjainkig. Szerk.: Aradi Nóra. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035