Ursula Paschke: Esteban Fekete. Werkverzeichnis der Druckgraphik II 1971-1981. Mülheim a.d. Ruhr, 1981, Edition Anonyma. Kiadói egészvászon, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
Holler László: Színnel és vonallal. h.n., 2007, Szerzői kiadás, Winter Fair Kft. A könyv a 2001-ben megjelent "Rajzok-Írások" javított, bővített változata. Kiadói kartonált papírkötés.
Wollanka József: Raffael. Művészeti könyvtár. Bp., 1906, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói illusztrált papírkötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
Leipnik L. Nándor: A barbizoni művészel. Művészeti könyvtár. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
Tóth Ervin: Európai grafika. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói illusztrált félvászon-kötés,a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, a borító kissé kopottas, de egyébként jó állapotban.
Tóth Ervin: Graphik in Europa. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói félvászon kötés, a borítón Molnár C. Pál fametszettel, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, egyébként jó állapotban, számos illusztrációval, német nyelven./ Half-linen-binding, with damaged spine, in German language.
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társiéat. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, 432 p. Kiadói egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Malonyay Dezső tanulmányaival, számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Kaza György, Fényes Adolf, Grünwald Béla, Ferenczy Károly, Kriesch Aladár és mások illusztrációival.
Magyarország művészeti emlékei. 1-3. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Gerevich: Magyarország románkori emlékei. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok. Bp. 1938.-1939. Műemlékek Orsz. Biz. Komplett példány. A 3. köt. nem jelent meg. Egységes, kiadói félbőr kötésben, A bőr kissé kopottas, egyébként jó állapotban.