15473.
306. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 800 HUF
A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Szerk.: Bánffyhunyady Hunyady Erzsébet. Francia konyha, vendéglátás c. részekkel kiegészítette Tutsek Anna. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel.