15481.
306. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Magyar Elek: Az Ãnyesmester nagy szakácskönyve. (Budapest, 1955, Műszaki Könyvkiadó.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borÃtóval, hiányzó cÃmlappal.