4 600 HUF
A múlt születése sorozat 5 kötete: David Oates, Joan Oates: A civilizáció hajnala. Patrick Fitzgerald: Az ősi kína. John Waechter: Az ember őstörténete. Peter Warren: Az égei civilizációk. Georgina Hermann: Perzsa reneszánsz. Bp.,1975-1978, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.