15263. 306. Closed Online auction Books: History
3 000 HUF
0 HUF
Dr. Horváth Mihály: Magyarország történelme 6. kötet. Pest, 1863, Heckenast Gusztáv, 422+1 p. Új dolgozat. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, foltos lapokkal, festett lapélekkel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor