100 HUF
10
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai I. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai. Egészoldalas illusztrációkkal, fejezet eleji díszekkel illusztrálva, Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, sérült, hiányos gerinccel, az elülső kötéstábla belsejéről a lap hiányzik, a címoldal hiányos, kijáró lapokkal, hiányzó illusztrációval.