30 000 HUF
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból I- VIII. kötet. Budapest, 1880-1900, Athenaeum. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, a borítók picit kopottasak, lap foltosak, egy kötet gerincén szakadás egyébként jó állapotban