2 000 HUF
A zsidók egyetemes története I. kötet: Izrael népének története a kezdettől fogva a babyloniai fogságig. Graetz nagy műve alapján szerkesztette: Szabolcsi Miksa. Bp., 1906, Phönix. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza fűzéssel, festett lapélekkel.