1 000 HUF
Corpus Iuris Civilis. I. kötet: Institutiones recognovit Paulus Krueger. Digesta recognovit Theodorus Mommsen. Berlin, 1882, Weidmann. Korabeli félbőr-kötés, sérült, hiányos gerinccel, kopottas borítóval, volt könyvtári példány, latin nyelven./ Half-leather-binding, with worn cover, and damaged spine, in Latin language.