5 000 HUF
Finkey Ferenc: Magyar büntetőjog tankönyve. Bp., 1909, Grill Károly, XXII+869 p. Harmadik, átdolgozott kiadás. Korabeli aranyozott gerincű álbordás gerincű félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel, jó állapotban.