8 000 HUF
Szászy-Schwarz Gusztáv: Parega vegyes jogi dolgozatok. Magyar Jogászegylet Könyvkiadó Vállalata V. évf. 1. kötet. Egyetlen kiadás. Hozzákötve: Grosschmid Béni: A szerzemény családi vagyon- és örökjogunkban. Bp., 1912-1903, Athenaeum-Politzer Zsigmond és Fia, 521+27 p. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, benne néhány ceruzás aláhúzással, jegyzettel. Szászy-Schwarz Gusztáv munkájánál "a szerzőtől" bejegyzéssel.