10 000 HUF
Személyi Kálmán: Római jog I-II. Nyiregyháza, 1932, Jóba Elek Könyvnyomdája. Korabeli félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót az átkötéskor felhasználták, kopottas borítóval, számos ceruzás aláhúzással, de egyébként jó állapotban. A szerző, Személyi kálmán (1884-1946) jogász, egyetemi tanár dedikációjával.