15493.
306. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 400 HUF
Flammarion Kamill: Újabb csillagászati olvasmányok. Bp., 1897, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.