4 000 HUF
A királyné albuma. Írták: magyar nők. Kiadta az "előkelő világ" szerkesztősége. Bp., 1900, Károlyi György Kő és Könyvnyomdája. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval.