2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1874, Ráth Mór. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, aranyozott lapélekkel.