6 000 HUF
Eötvös Károly munkái sorozat 11 kötete (Tünemények, A Jókay nemzetség, Magyar alakok, Deák Ferencz I-II., Harc az alkotmányért, gróf Károlyi Gábor feljegyzései I-III, Szilágyi és Káldy, Emlékezések,) Bp., 1901-1905, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott szecesziós egészvászon kötés, Gottermayer N.-féle kötésben, festett lapélekkel, jó állapotban.