1 000 HUF
Kozma Andor: Humoros históriák. Athenaeum olvasótára. Bp., 1896, Athenaeum. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer N. kötésben, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.