3 400 HUF
Magyarország földbirtokosai és földbérlői. (Gazdacímtár.) A 100 kat.holdas és ennél nagyobb földbirtokok és földbérletek az 1935. évi adatok alapján. Összeáll.: Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1937, Franklin-Pátria. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.