Number of items: 298

15826.

2 000 HUF
5,18
5,71

Arany János kisebb költeményei I-II. kötet. Teljes gyüjtemény. Bp.,1908,Franklin. Második kiadás. Korabeli egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, a könyvek gerince elvált borítóból, de a könyvtest egyben van.
15827.

1 000 HUF
2,59
2,86

Kováts Andor: Keresztrejtvény lexikon. Debrecen, 1997, Méliusz Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15828.

800 HUF
2,07
2,29

15829.

1 200 HUF
3,11
3,43

Sós Endre: Cervantes. Bp., 1955, Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés. A szerző által dedikált Detusch Aladár főorvosnak.
15830.

1 000 HUF
2,59
2,86

Somlyó György: Füst Milán. Emlékezés és tanulmány. Arcok és vallomások. Bp., 1969, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
15831.

1 000 HUF
2,59
2,86

Dr. Szilágyi Ágota: A XX. század angol regénye. Bp., é.n., Magyar Szépirodalmat Pártolók Egyesülete. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Felvágatlan példány.
15832.

1 000 HUF
2,59
2,86

Reményik Zsigmond: Bűntudat. (Egy Goethe-idézet margójára.) Bp., 1955, Szépirodalmi. 2. kiadás. Kiadói félvászon-kötés. A szerző által dedikált Detusch Aladár főorvosnak.
15833.

1 600 HUF
4,15
4,57

Békeffi István-Kellér Dezső: Pomócsi Kalandjai. Békeffi István, és Kellér Dezső tréfái, kupléi, sanzonjai. Vidám Színpad Könyvtára 1. Bp.,1957, Vidám Színpad-Táncsics Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Kellér Dezső által dedikált.
15834.

1 600 HUF
4,15
4,57

Keszthelyi Zoltán: Manchesteri közjáték. Jenkovszky Iván rajzaival. Bp., 1967, Kozmosz. Kiadói papírkötés, a gerinc részben elvált a borítótól. A szerző által dedikált.
15835.

1 000 HUF
2,59
2,86

15836.

1 000 HUF
2,59
2,86

Várnai Zseni: Békét. Bp.,1960, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált Detusch Aladár főorvosnak.
15837.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF