Vegyes könyvtétel, spanyol nyelv és szótár témában, 3 db: Dorogman György: Spanyol-magyar kéziszótár. Diccionario Espanol-Húngaro. Szeged,2002, Grimm. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, spanyol és magyar nyelven. Jó állapotban. Duden-Oxford magyar-spanyol, spanyol-magyar képes szótár. Bp., 1997, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, spanyol és magyar nyelven. Jó állapotban. Le...
Vegyes könyvtétel, 6 db: Quintus Horatius Flaccus összes versei. Bp., 1961, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, latin és magyar nyelven. Xenophón: Kürosz nevelkedése. Anabázis. Bibliotheca Classica. Bp., 1979, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Miccoló Machiavelli: Il Principe. Milano, 1950, Rizzoli. Kiadói papírkötés, olasz nyelven. Die Vorsokratiker I-II....
Jókai Mór: A magyar nemzet története regényes rajzokban I-III kötet. Magyar Királyok és hősök arcképcsarnoka. Bp.,1994, Kassák. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Vegyes könyvtétel,8 kötet a Milliók könyve sorozatból,2 kötet a Színes Regénytár sorozatból, 1 kötet a Szivárvány, Nemzeti Könyvtár, Világváros regények sorozatokból, 13 db, különféle kiadásban, változó, többnyire kissé viseltes, szakadozott, foltos állapotban.
A királyné albuma. Írták: magyar nők. Kiadta az "előkelő világ" szerkesztősége. Bp., 1900, Károlyi György Kő és Könyvnyomdája. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval.
Goll János: Zenészeti műszótár zeneelméleti bevezetéssel. A "Zenetanárok Orsz. Egylete" zenészeti szakosztálya megbízásából szerkeszté Goll János. Bp.,[1885], Rózsavölgyi és Társa, 146 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.