Books: Other rarities Number of items: 298
1651176
15730
306
Other collectibles
Szabó Dezső: A magyar jövő alapproblémái. (II.) A visszatér szökevény. Mai jegyzetek. Szabó Dezső Ujabb Művei 46. Bp., 1939, Ludas Mátyás. Kiadói papírkötés, szakadozott, sérült borítóval, de belül jó állapotban.
1 000 HUF
1651170
15731
306
Other collectibles
Szabó Dezső: Treuga Dei: A nemzeti egység fogalma, határai, feltételei. A Philadelphia ablakában. Az élet értelme. Életeim. Mai jegyzetek. Szabó Dezső Füzetek 11. Bp., 1935, Ludas Mátyás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1 000 HUF
1656098
15732
306
Other collectibles
Kozma Andor: Humoros históriák. Athenaeum olvasótára. Bp., 1896, Athenaeum. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer N. kötésben, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
1 000 HUF
1653536
15733
306
Other collectibles
Hatvany Lajos: A vén korcsmáros és fia, a kontár. Uj modern könyvtár 8-9. szám. (Pesti Téglák Krónikája.) Bécs, 1922, Uj Modern Könyvtár. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
1 200 HUF
1654936
15734
306
Other collectibles
Kiefer Ádám: Boldogasszony fája. Legenda. Illusztrálta Márton Lajos. Bp., 1932, Szerző. DEDIKÁLT! Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
2 000 HUF
1653583
15735
306
Other collectibles
Helm Kelmentina: Futri Kata. Fordította Kanya Emilia. Bp., 1875, Franklin. Korabeli félvászon-kötés, kijáró lapokkal.
1 200 HUF
1653453
15736
306
Other collectibles
Tersánszky J. Jenő: Az átok. A szövegrajzok, és a borítólap Fáy Dezső munkája. Nemzeti Könyvtár 72. szám. Bp., é.n., Stádium Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos címlappal, kissé viseltes borítóval.
1653533
15737
306
Other collectibles
Meebold Alfréd: Bevezetés Dr. Steiner Rudolf antropozófiájában. Meebold Alfréd 6 előadása. Kézirat gyanánt. [Bp., 1937, Vörösváry.] Kiadói papírkötés, kissé sérült kötéssel.
1 200 HUF
1621546
15738
306
Other collectibles
2 800 HUF
1651350
15739
306
Other collectibles
Mikes Kelemen törökországi levelei. Bev., jegyz.: Csázár Elemér. Bp., 1905, Lampel. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1655772
15740
306
Other collectibles
Tower Vilmos: Kihez menjek feleségül? Bp., 1943, Korda Rt. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
1656037
15741
306
Other collectibles
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035