30 000 HUF
Ókeresztény Írók sorozat 10 kötete (1,3-10, 13. kötetek.) 1. kötet: Vanyó László: Az ókersztény egyház és irodalma. II. kiadás. 3. kötet: Apostoli atyák. Szerk.: Vanyó László. II. kiadás. 4. kötet: Euszebiosz egyháztörténete. Fordította: Baán István. 5. kötet: Az ókeresztény kor egyházfegyelme. (Az első négy században.) Összeállította, a szövegeket fordította, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Erdő Péter. 6. kötet: A kappadókai atyák. (Nagy Szent Baszileiosz, Nazianzoszi Szent Gergely, Nüsziai Szent Gergely, és Ikonioni Amphilokhiosz.) 7. kötet: Vértanúakták és szenvedéstörténetek. 8. kötet: A II. századi görög apologéták.9. kötet: Szókratész egyháztörténete. Fordította Baán István. 10. kötet: Aurelius Augustinus: A szentháromságról. fordította, a bevezetést írta, jegyzetekkel ellátta Gál Ferenc.13. Szent Athanasziosz művei. Bp.,1983-1991 , Szent István-Társulat. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.