Lévay Mihály (szerk.): A boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái. Budapest, [1934], Franklin-Társulat. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé sérült gerinccel.
D. Dr. August Doner: Die Metaphysik des Christentums. Stuttgart, é.n. (1913), Verlag Von W. Spemann. Átkötött félvászon-kötés, kissé viseltes gerinccel, javított címlappal, de egyébként jó állapotban, német nyelven. Prof. Dr. Budai Gergely névbélyegzőjével. /Half-linen-binding, with a spotty spine, with repaired frontpage, in German language.
Jámbor Lajos: Égi cél felé. I. kötet. Vallásos és egyéb költemények. A magyar nép és ifjúság számára. Debrecen, é.n.(1912), Hegedüs és Sándor Könyvkiadóhivatala, 77+1 p. Geiger Richárd (1870-1945) egészoldalas, és szövegközti illusztrációival. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, Dávidházy Kálmán-féle kötés, a borító kissé kopottas, a 7/8. oldalnál a lap sérült, szakadt, de egyébként jó állapotban.
Szalay Imre: Magyar egyházi beszédek' gyűjteménye VI. Pest, 1843, Esztergami K. Beidel József kiadása. Korabeli, gerincén sérült-hiányos félbőrkötésben. Korábbi tulajdonosi pecséttel.
Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötés, az elülső védőlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, az elülső előzéklap foltos, fekete-fehér fotókkal, festett lapélekkel.
XII. Pius élete és válogatott beszédei
Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp.-Esztergom, 1943, Magyar Jövő. 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Kiadói, aranyozott, dombornyomott, címeres félvászonkötésben. A gerinc kissé kopottas, az utolsó néhány lapon ázásnyom.
Vogl Máté: Szentek élete. II. rész. Bp., 1909, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült, javított gerinccel, foltos hátsó kötéstáblával.