https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Social sciences Number of items: 31
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1634526
15520
306
0
8000
Books: Social sciences
Other collectibles
Dr. Maywald József:könyvei, 3 db:
Görög nyelvtan. Rövid, áttekinthető előadásban. Függelékül: Az Ión szójárás vázlata. Gimnáziumi használatra. Nyolcadik, változatlan kiadás.+
Görög gyakorló- és olvasókönyv. I. rész: A név és szabályos w-végű ige. Gimnáziumi használatra. Nyolcadik, változatlan kiadás.+
Görög gyakorló- és olvasókönyv. II. rész: Szemelvények Xenophon s a görög lírikusok műveiből. Gimnáziumi használatra. Hatodik, változatlan kiadás. Sajtó alá rendezte: Vayer Lajos. Bp., 1922, Kókai Lajos. Kiadói spirálozott kartonált papírkötés, a borítókon található kisebb foltoktól eltekintve szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1653483
15521
306
0
3000
Books: Social sciences
Other collectibles
Dr. Bloch Mór: A magyar és német nyelv nélkülözhetetlen kiegészítő-szótára. Magában foglaló az iodegenszókat és az eredeti magyar szólásmódokat is. I-II. kötet Magyar-német, német-magyar rész. (Egybekötve.) Pest, 1946, Geibel Károly. Korabeli kopottas félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1651688
15522
306
0
2000
Books: Social sciences
Other collectibles
Samuel P. Huntington: A civilizációk összecsapása és a világrend átalakulása. Bp., 2004, Európa. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Starting price:
2 000 HUF
1654700
15523
306
0
1600
Books: Social sciences
Other collectibles
Kiss Lajos: Szegény asszony élete. Bp.,(1943), Athenaeum. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1656254
15524
306
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Arisztotelész: Politika. Gondolkodók. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1656287
15525
306
0
1200
Books: Social sciences
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, filozófiai témában, 3 db:
Sándor Pál: Aristoteles. Bp.,1958, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Heller Ágnes: Az aristotelési etika és az antik ethos. Bp.,1966, Akadémiai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Spinoza műhelyében. Szemelvények. Összeállította, az előszót és a jegyzeteket írta: Nádor György. Fordította: Nádor György, Szemere Samu. Bp.,1963, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1656270
15526
306
0
2000
Books: Social sciences
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, filozófiai könyvek témában, 3 db:
Platón: Az Állam. Részletek. Gondolkodók. Bp., 1970, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Sören Kiergkegaard Írásaiból. Gondolkodók. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Fordította Szemere Samu.
Spinoza: Etika. Bp.,1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1651317
15527
306
0
2600
Books: Social sciences
Other collectibles
É. Kiss Katalin, Kiefer Ferenc, Siptár Péter: Új magyar nyelvtan. Bp.,2003, Osiris. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1651320
15528
306
0
2000
Books: Social sciences
Other collectibles
Magyar nyelvtörténet. Szerk.: Kiss Jenő-Pusztai Ferenc. Bp.,2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
2 000 HUF
1591498
15529
306
0
1800
Books: Social sciences
Other collectibles
Dr. Dengl János: Magyar nyelvhelyesség és magyar stilus. Bp., 1937, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1639115
15530
306
0
800
Books: Social sciences
Other collectibles
A magyar helyesírás szabályai. Bp.,1939, MTA. Hetedik, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
The item is not available
1635249
15531
306
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Heller Farkas: Közgazdasági Lexikon. Bp., 1937, Grill Károly, 499 p. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment